2020-02-25     Almy, Cezarego, Jarosława    

 GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE "DWA ŚWIERKI"

Atrakcyjna okolica turystyczna,
piękny krajobraz i cisza.
Miejsce na wakacje lub urlop,
z daleka od miejskiego gwaru.

 

W malowniczym Stroniu zapraszamy do gospodarstwa agroturystycznego, które oferuje co niemiara atrakcji. Gwarantujemy spokój, bezpieczeństwo, czyste powietrze, gościnność i mila atmosfera i jeśli raz do nas przyjedziesz nie będziesz chciał wracać, a w następnych latach odwiedzisz nas ponownie.
Przy domu jest bardzo dużo zieleni, altanka, miejsce na grilla, na ognisko. Nieco dalej za domem rozciągają się laki, a za nimi las w którym możesz w sezonie zbierać grzyby, jagody, a miłośnicy wędkowania w niedalekim Czchowie może złowić nie jedna rybkę. Miłośnicy czynnego i biernego wypoczynku mogą wybrać się na liczne w okolicy szlaki turystyczne, trasy rowerowe i zwiedzać okolice pieszo lub rowerowo.

Dom w całości do dyspozycji gości - 5 pokoi z łazienkami, 14 miejsc noclegowych, możliwość dostawek. Obok domu altanka z grillem, boisko do siatkówki, rowery do wypożyczenia.

GOSPODARSTWO AGROTURYSTYCZNE
"Dwa Swierki"
Wanda Augustyn
Stronie 9, pow. Limanowa
tel. 018 333-61-67
tel. 0501-252-874
www.stronie.com.pl  
kwatera@stronie.com.pl


LEŚNIAK TOMASZ

Rekreacja konna i hipoterapia. Gospodarstwo oferuje: rekreacyjną jazdę konną, terenowe rajdy konne, naukę jazdy konnej, organizację przejażdżek powozami i bryczkami, organizację kuligów, specjalistyczne zajęcia z hipoterapii.
Koniki polskie hodowane w tym gospodarstwie ze względu na swój przyjazdny charakter i wzrost doskonale nadają się do kontaktu z dziećmi.

Leśniak Tomasz
Stronie 130
34-604 Przyszowa
tel. 0-18/333-60-30

 

 STANISŁAW CIĄGŁO
 
Całodzienne wyżywienie. Do dyspozycji gości przeznaczono cały domek drewniano-murowany. W gospodarstwie jest staw rybny, istnieje możliwość wędkowania. Dodatkową atrakcją są biesiady przy ognisku. Doskonałe warunki do urządzania imprez okolicznościowych. 1 pokój 4 osobowy, 2 pokoje 3-osobowe. Możliwość skorzystania z rowerów, jazdy konnej i przejażdżek bryczką, a także wędkowania i zbierania grzybów. Gospodarstwo położone wśród lasu, na południowo- wschodnim stoku góry Łyżka. Doskonałe warunki klimatyczne, cisz, spokój, wspaniała panorama na Kotlinę Sądecką, Tatry i okolicę. Obok gospodarstwa przebiegają trasy rowerowe.
 
 

Stanisław Ciągło
Stronie 183
34-604 Przyszowa
tel. 0-18/333-60-69

Odwiedzin :
Polityka prywatności   Copyright © 2013 GOK w Łukowicy  tel: 18 333-50-43  e-mail: gok_lukowica@op.pl